Kendimize güveniyoruz.

Hakkımızda

Ustalarımızın

AHŞAP & MOBİLYA DEKORASYON DENEYİMİ

Cliff Hakkında

Cliff Ahşap Tasarım ve İnşaat Urla’nın Özbek Köyü yolunda 9 dönüm arazi içine kurulmuştur. 1000 metre kare kapalı alanı, içinde bulundurduğu ahşap ve mobilya dekorasyon parkuru ile hizmet vermektedir.
Arazisinin 6 dönümünü de showroom olarak kullanmaktadır. Tecrübeli, enerjik ve disiplinli ekibiyle Cliff Ahşap Tasarım ve İnşaat “yapısal” hayallerinizi gerçekleştirmek üzere farklı disiplinlerdeki ustaların ve yönetim kadrosunun bir araya gelmesiyle 2021’de kurulmuştur.

Telefon

+90(535)304 39 97

Neden Bizi Seçiyorsunuz?

Misyon

Ahşap işçiliğinin ne olduğunu ve insanların onları neden istediğini gerçekten anlamak için uzman bir ekiple beraber çalışıyoruz. Bu nedenle, tasarım, inşaa veya yenileme sürecimizde planlama konusunda sizden gelen tavsiyeleri dikkate alarak baştan sona sizinle yakın bir şekilde ilerliyoruz. Önceliği müşterilerimizin zevklerine ve ihtiyaçlarına vererek tecrübeli ekibimizin sunduğu özel işçilikle beraber ahşap ile ilgili hayalleri estetik ve fonksiyonel bakış açılarıyla gerçeğe dönüştürüyoruz. Ayrıca, bu doğrultuda kaliteyi artırmak ve ahşap işçiliğinde daha hızlı teslimat sağlamak için atölyemizde üretilen birimleri geliştirerek her zaman yeni fikirlerin peşindeyiz.

Vizyon

Müşterilerimize karşı şeffaf ve disiplinli yapımızla ilk başta güven tesis etmeyi amaçlıyoruz. Özellikle müşterilerimizin kişisel zevkleri ve mekanın olanakları göz önünde bulundurularak ortaya koyduğumuz özverili çalışmalarla bir kez değil, ömür boyu iş partneriniz olmak için uğraşıyoruz.

  • Sanat

  • Profesyonel Kadro

  • Kaliteli Ürünler

  • 7/24 Müşteri Desteği

YILLARIN DENEYİMİ

AHŞABIN SANATLA BULUŞMASI

PROFESYONEL ANLAYIŞ

KARŞILIKLI GÜVEN

Hem tarzınıza hem konforunuza uygun modern ahşap tasarımlar için bize ulaşın.

+90(535)304 39 97
Bize ulaşın